وایرلس

پهنای باند اختصاصی

sazmani bwارایه‌ی خدمات پهنای باند اختصاصی به سازمان‌ها، شرکت‌ها و افراد یکی از خدماتی‌ است که شرکت هاسکونت (دانش و بهینه ساخت بشر) برای سهولت استفاده کاربران از اینترنت و امکان برقراری ارتباط میان نقاط مختلف جغرافیایی و مراکز و دفترهای مختلف سازمان‌ها ارایه می‌کند.

با استفاده از این خدمات، شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌توانند به صورت دائمی از خدمات اینترنت پرسرعت و دستاوردهای آن بهره‌مند شوند.

این سرویس دارای کیفیت بسیار بالایی بوده و برخلاف سرویس ADSL ، Dial-Up و … که از به اشتراک گذاری اینترنت بین کلیه کاربران به دست می آید، یک سرویس تضمینی بوده و کاربران سازمانی به همان میزان که اینترنت خریداری می نماید در تمامی ساعات شبانه روز می تواند این میزان پهنای باند را دریافت نماید. این سرویس روی بستر DSL و یا Wireless ارائه می گردد.

ظرفیت های فنی و تخصصی موجود در شرکت هاسکونت باعث شده است که پشتوانه‌ها و تجهیزات فنی مناسب برای ارایه خدمات پهنای باند اختصاصی به مشتریان ایجاد شود. همچنین شرکت هاسکونت با بهره‌گیری از نیروی فنی کارآزموده و متخصص توانسته است سرویس های مورد نظر خود را با بهترین کیفیت ارائه کند.