ساخت DVD کاتالوگ

استفاده از سی دی های چند رسانه ای امروزه یکی از راه های مبتکرانه علاوه بر طراحی سایت برای ترویج ایده های خود به خریداران بالقوه است، مطمئنا یکی از شیوه های موثر در رساندن پیام تبلیغاتی استفاده از سی دی های مالتی مدیا می باشد. طراحی مولتی مدیا در سال های اخیر به دلیل افزایش تنوع محصولات و جلوگیری از هدر رفتن منابع در تبلیغات بطور چشمگیری افزایش یافته است. طراحی مالتی مدیا این امکان را برای شما فراهم می آورند که کلیه اطلاعات مورد نیاز از خدمات و محصولات خود را در قالب یک فایل اجرایی با امکانات چند رسانه ای اعم از فیلم، صدا، نوشته، انیمیشن و… به کاربران خود ارائه نمایید.تاثیر بصری و جذب مخاطب بالا در سی دی های مولتی مدیا این روزها آن را به به عنوان يكي از كاربردي ترين و اثربخش ترين روش هاي تبليغاتي و اطلاع رساني در عرصه کسب و کار تجارت الکترونیک در کنار طراحی سایت و سئو معرفی کرده است. قابليت ها و امكانات منحصر بفرد اين محيط ها، باعث شده تا تمامي سازمانها و شركت هاي توليدي يا خدماتي نگاه خاصي به اين مقوله داشته باشند.

محصولات مالتی مدیا به طور کلی به چند بخش عمده تقسیم می شوند:

آموزشی: در این نوع از مالتی مدیا سعی میشود در فضایی جذاب و متنوع (Interactive) از تمام قابلیت ها برای تولید یک نرم افزار آموزشی استفاده می شود

تبلیغاتی: در ابتدا تبلیغات يا رساندن صدای خود به مخاطبان خاص را در نظر بگیرید. لذا در همین راستا با بهره گیری از قابلیت های کامپیوتر می توان از طرق مختلف از قبیل استفاده از عناصر دیداری وشنیداری مانند: انیمیشن، صوت، عکس و … به هدف مطلوب دست یافت.

کاربردی: نرم افزارهای کاربردی از قبیل پخش کننده های صوتی و تصویری، برای ساخت خود دارای تعریف های استانداردی هستند.

استفاده از افكت های فراوان در نمایش تصاویر ، فیلم ها و كنترل رو محتوا در بستر اتوران مالتی مدیا به راحتی انجام شده و به كمك ابزارهای سه بعدی سازی می توان كل محیط كار را بصورت مجازی به تصویر كشید و ارتباط تنگاتنگی با كاربر برقرار نمود. محدودیتهای بستر وب در مالتی مدیا اتوران موجود نیست و گرافیك ها می توانند از حجم بیشتر و كیفیت و وضوح بیشتری برخوردار باشند.

این مزایا سبب می شده است که تمایل به طراحی مالتی مدیا رشد روز افزونی داشته باشد و شرکت ها ، ارگان ها و اشخاص جهت معرفی خدمات و محصولات شان رو به این روش نوین تبلیغاتی بیاورند.

برخي از خدمات مالتی مدیای وب سازه عبارتند از:

:: طراحي و توليد CD هاي تبليغاتي و آموزشي

:: طراحي و توليد آلبوم ، کاتالوگ و آرشيو الکترونيکي

:: پياده سازي گالري مجازي

:: طراحي پروژه هاي همايش ، کنفرانس و سمينارها

:: تکثير ، بسته بندي ، تست نهايي

:: طراحي و چاپ ليبل و جلد سي دي

امکانات طراحی سي دي (طراحی DVD و CD مالتی مديا – مولتي مديا – ساخت CD کاتالوگ)

:: معرفی کامل محصولات و خدمات در طراحی و ساخت cd (سی دی)

:: عدم وجود محدودیت در ارائه محتوا پخش خودكار ( autorun )

:: نمايش انيميشن

:: نمایش فيلم

:: نمايش عكسها و گالري

:: نمايش فايل هاي متني و كتابهاي الكترونيك ( ebook)

:: امكانات استفاده از صفحات و محتويات فضای وب سایت

:: پخش موسيقي

:: اجرای فایلهای PDF در داخل محیط مالتی مدیا

:: پیوست انواع فایل با فرمتهای مختلف از قبیل PDF,Word و…

:: تمامی نرم افزارهای مورد نیاز جهت اجرای محتویات درون سی دی مالتی مدیا قرار گرفته و بصورتی طراحی شده است كه نیازی به نصب نرم افزارهای جانبی نداشته باشد.

:: سی دی اتوران مالتی مدیا قابلیت اجرای خودكار را دارا بوده و به سادگی پس از وارد شدن سی دی درون سیستم اجرا می شود و بر اساس اولویت چیده شده نمایش داده می شود.

مزایای کاتالوگ تبلیغاتی و ساخت سی دی مالتی مدیا – مولتی مدیا – طراحی DVD و CD کاتالوگ

:: با توجه به چندرسانه اي بودن بهترين تاثير را در نظر بازديدکنندگان دارد .

:: طراحی سی دی مولتی مدیا از هر كتابچه، بروشور و يا كاتولوگ چاپي جذابتر می باشد.

:: با توجه به هزینه های بسیار بالای کاتالوگ های سنتی هزینه های طراحی، ساخت و تکثیر سی دی کاتالوگ بسیار منطقی و مناسب با هر بودجه ای می باشد.

:: هزینه تکثیر سی دی بسیار پایین و منطقی می باشد.

:: طراحی CD مولتي مديا فقط یکبار طراحی و تولید شده و با هزینۀ کمی قابل ویرایش است.

:: طراحی CD مالتي مديا به اندازه يك سايت محدود نیست و می تواند به سادگی تمامي اطلاعات و تصاوير با کیفیت بالا را به طور كامل شرح داد.

:: سهولت کپی برداری و به تعداد مورد نظر تکثیر کردن یکی دیگر از ویژگی های طراحی CD مولتی مدیا می باشد.

:: اتوران بودن و اجرای خودكار

سی دی اتوران مالتی مدیا قابلیت اجرای خودكار را دارا بوده و به سادگی پس از وارد شدن سی دی درون سیستم اجرا می شود و بر اساس اولویت چیده شده نمایش داده می شود.

:: بدون نیاز به نصب

تمامی نرم افزارهای مورد نیاز جهت اجرای محتویات درون سی دی مالتی مدیا قرار گرفته و بصورتی طراحی شده است كه نیازی به نصب نرم افزارهای جانبی نداشته باشد.

:: سازگار با تمامی نسخه های ویندوز

در طراحی مالتی مدیا سازگاری با نسخه های مختلف سیستم عامل بنا به نوع پروژه روی ویندوز و یا مولتی پلت فرم پیش بینی و اجرا می شود.