بازاریابی محتوا

به مجموعه فرآیند های تولید ، نشر ، اطلاع رسانی و اشتراک گذاری محتوا که با هدف برندینگ ، جذب مشتری و فروش کالا و خدمات انجام می گیرد بازاریابی محتوا یا Content Marketing گفته می شود. محتوای تولیدی می تواند شامل : محتوای متنی ، ویدیو ، اینفوگراف ، عکس و بنر ، کتاب الکترونیکی ، عکس های صنعتی ، عکس محصولات و یا هر چیزی که شما بعنوان محتوا در رسانه های از آن ها استفاده می کنید را شامل می شود.

استراتژی ، تولید و شروع بازاریابی محتوا

تولید محتوای جذاب و مناسب بسیار به پیشرفت کاری شما کمک خواهد کرد اما به یک شرط . شما ابتدا باید استراتژی محتوا داشته باشید . استراتژی محتوای شما بر اساس مخاطبین هدف و نوع کالا یا خدماتی که شما ارائه می دهید تدوین خواهد شد. بعد از تدوین استراتژِی و مشخص شدن نوع محتوای تولیدی، پروسه تولید محتوا آغاز می شود و همزمان با تولید محتوا فرآیند بازاریابی و انتشار ویروسی محتوا با امکانات ویژه ای که ایران مارکت در اختیار دارد انجام می پذیرد.

 

تولید هر نوع محتوا با بهترین کیفیت

کارشناسان هاسکونت در دپارتمان تولید محتوا ، محتوای با کیفیت و همگام با استراتژی های بازاریابی محتوا و زمینه فعالیت شما را در اسرع وقت تولید خواهند کرد.

 عکس فروشگاهی

 مشاوره و استراتژی محتوا

 اینفوگراف

 محتوای تخصصی شبکه های اجتماعی

 محتوای متنی

  بروشور و کاتالوگ

خیالتون راحت !

با گسترش سریع استراتژی های بازاریابی دیجیتال ، تولید محتوا ی با کیفیت جهت کانال های ارتباطی و وب سایت و همینطور در راستای برنامه های بازاریابی محتوا به یکی از مهمترین دغدغه های صاحبان مشاغل و و ب سایت های تجاری و غیر تجاری بدل شده است. ما در ایران مارکت سعی خواهیم کرد تا محتوای با کیفیت و همسو با با استراتژی های بازاریابی و کاری شما تولید کنیم . تولید انواع محتوای متنی ، ویدیویی ، عکس و اینفوگراف و … همه و همه با کیفیتی مثال زدنی

در خدمت شما هستیم !

 

 

 

 

بازاریابی محتوا را جدی بگیرید !

بازاریابی محتوا یا همان Content Marketing از اصول پایه دیجیتال مارکتینگ است که امروزه مورد توجه اکثر برندها قرار گرفته است . در عصری زندگی می کنیم که فقط ارائه ی کالا یا خدمات با کیفیت و قیمت مناسب لزوما فروش شما را تضمین نمی کند. شما می بایست محتوای کاربردی و جذاب برای مخاطبان هدف خود تولید کنید . این محتوا باید در عین اینکه برای کاربران شما جذاب باشد ، اهداف تجاری شما را نیز پوشش دهد . بعد از تولید محتوای با کیفیت و کاربردی شما می بایست آنرا به درستی در فضای آنلاین تکثیر کنید. بهترین راهکار این است که استراتژی مارکتینگ شما به شکلی باشد که این محتوا توسط خود کاربران به اشتراک گذاشته شود . بازاریابی محتوا در وحله ی اول موجب تقویت برند شما می شود ، سپس می تواند در به دست آوردن سرنخ های تجاری به شما کمک کند ، همینطور می تواند به افزایش فروش و وفادار نمودن مشتریان قبلی به شما کمک کند.